CHKS Kolejarz Chojnice - strona nieoficjalna

Piaski Wąglikowice Agra Ostrowite

Huragan w Chojnicach

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-07 22:30

Po fatalnym spotkaniu z KS Grabowo  nie powinno już być śladu w głowach piłkarzy. Zawodnicy Kolejarza  w Chojnicach na Lichnowskiej powinni w pełni zrehabilitować się za nieudany występ przed tygodniem i rozegrać o wiele lepsze spotkanie, co z pewnością przełoży się na wynik meczu. Sobotni mecz z Huraganem Nowe Polaszki rozpocznie się o godzinie 16:00.

W spotkaniu z Huraganem  zawodnicy z Chojnic mają za zadanie zatarcie fatalnego wrażenia po ostatnich 2 występach. Teraz sytuacja  w tabeli „ różowo” nie wygląd. Chojniczanie z zerowym dorobkiem punktowym plasują się na przedostatnim 13 miejscu. Oprócz Kolejarza żadnych „oczek” nie zdobyły tylko Czarni Piece ,z którymi zmierzymy się w kolejnym tygodniu  oraz Agra Ostrowite.

Huragan Nowe Polaszki nie świetnie rozpoczął  ligę, wyskok pokonując w Wąglikowicach Piasta aż 6:2. W drugiej kolejce w starciu z faworytem ligi Szarżą Krojanty przegrali na własnym boisku 2:1 Ciężko więc ocenić formę zawodników z Nowych Polaszek i w ogóle nadal ciężko cokolwiek powiedzieć o tym, kto tak naprawdę jest mocny, a kto słaby w lidze. Musimy poczekać jeszcze parę kolejek.

Jeśli „Kolejarze” jeszcze chcą włączyć się w walkę o wyższe cele, musisz  sobotnie spotkanie wygrać. W przeciwnym razie za kilka kolejek podopiecznych Pawła Skiby czeka trudna walka o utrzymanie na A-klasowym „froncie”.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

CHKS Kolejarz ChojniceSławek Borzechowo
CHKS Kolejarz Chojnice 3:3 Sławek Borzechowo