CHKS Kolejarz Chojnice - strona nieoficjalna

CHKS Kolejarz Chojnice 3:3 Sławek Borzechowo
Szarża Krojanty Santana Wielki Klincz
Piaski Wąglikowice Agra Ostrowite

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Na wyjazdach

• autor: kolejarzchojnice, 2012-10-26 22:19

Najbliższy weekend wszystkie drużyny Kolejarza zagrają na wyjeździe. Pierwsi zagrają juniorzy młodsi z Kaszubią Studzienice w sobotę o godzinie 14:00. Dzień później seniorzy podejmą Santanę Wielki Klincz a najstarsi juniorzy powalczą o ligowe punkty w Dębnicy Kaszubskiej oba mecze rozpoczną się o godzinie 14:00.

Czas zwyciężać

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-28 19:48
Po dość nieudanym weekendzie  w wykonaniu naszych zespół przyszedł czas na kolejne jakże ważne mecze. W niedzielę w Czersku , szanse odbicia się od dna tabeli będę mieć seniorzy. Początek meczu z Borowiakiem o godzinie 16:00. Juniorzy starsi znów zagrają na wyjeździe. Będzie to mecz na „szczycie” tabeli – Stegna Parchowo ma również 9 punktów i dzielni nas tylko stosunek bramek. Również w niedziele na boisku rywala  wystąpią juniorzy młodsi.(...)

Tylko jedno zwycięstwo

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-23 20:49

Z trzech drużyn które rozgrywają mecze pod szyldem "CHKS" Kolejarz Chojnice tylko jednej udało się wygrać. Pierwsi na plac boju wybiegli seniorzy , niestety znacznie osłabieni nie dali rady dużo bardziej doświadczonemu zespołowi Czarnych Ostrowite i przegrali w stosunku 7:3 . Na uznanie zasługuje fakt że dwie bramki dla "Kolejarzy" zdobył najmłodszy na boisku Piotr Lipiński.

Juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Błaszkowskiego po fantastycznym początku sezonu gdzie wygrali z MKS Debrzno 10:0 teraz zawiedli i przegrali z niżej notowaną Bytovią Bytów 3:1.

Na pocieszenie zostaje wygrana juniorów starszych. Ekipa trenera Wirkusa idzie jak "burza" i bez większego trudu pokonali na fatalnym boisku zespół  Zawiszy Borzytuchom 6:2. Bramki dla gości strzelali po dwie Sławek Zamożny i Paweł Tyma po jednym trafieniu dołożyli Patryk Odyja oraz Dawid Pitroch. Chojniczanie wciąż "zasiadają" na fotelu lidera.

Seniorzy w domu , juniorzy na wyjazdach

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-21 19:07
Piłkarze na boiskach  A-klasy nie zwalniają tempa i już w sobotę chojniczanie na Lichnowskiej podejmą zespół Czarnych Ostrowite. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00. Z kolei drużyny juniorskie swoje mecze rozegrają na wyjazdach. Juniorzy starsi zagrają w Borzytuchomiu z Zawisza w niedziele o 12:00 a podopieczni trenera Błaszkowskiego w Bytowie z Bytovią o godzinie 11.00

Juniorzy na fali

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-16 17:38

Wygląda na to że znakomita formę utrzymują juniorzy starsi Kolejarza. Podopieczni Marka Wirkusa w dwóch rozegranych kolejkach , zdobyli komplet punktów. Dziś nie dali szans rówieśnikom z Udorpia pokonując Uranię 3:2, bo golach Damiana  Jutrzenki , Pawła Tymy i Artura Pastwy. (relacja w rozwinięciu)

Z outsiderem ligi

• autor: kolejarzchojnice, 2012-09-14 08:35

W najbliższy weekend odbędzie się IV kolejka A-klasy. W której to Kolejarz Chojnice podejmie  na wyjeździe „czerwoną latarnię” ligi Czarnych Piece. Początek meczu na boisku rywala w sobotę o godzinie 16:00.[...]

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

CHKS Kolejarz ChojniceSławek Borzechowo
CHKS Kolejarz Chojnice 3:3 Sławek Borzechowo